دانلود فیلم چرنوبیل یک پرتگاه Chernobyl Abyss 2021

دانلود فیلم چرنوبیل یک پرتگاه Chernobyl Abyss 2021

5.1/10 6,438
- - | |
زیرنویس فارسی

فیلم چرنوبیل یک پرتگاه 2021 داستان زندگی یکی از آتشنشان هایی را بازگو میکند که با از خود گذشتگی در عملیات خاموش کردن نیروگاه چرنوبیل حاضر شد.

  • زبان
  • مدت زمان 2 ساعت و 16 دقیقه

بازیگران

دانلود فیلم چرنوبیل: یک پرتگاه Chernobyl: Abyss 2021

فیلم چرنوبیل یک پرتگاه Chernobyl Abyss 2021 فیلمی در ژانر درام و تاریخی محصول سال ۲۰۲۱ کشور روسیه به کارگردانی دانیلا کزلوسکی است که توسط دو کمپانی Central Partnership و Group of Companies تولید و منتشر شد؛ نویسندگی این فیلم را نیز النا ایوانووا و الکسی کازاکوف به صورت مشترک برعهده داشته و بازیگرانی چون دانیلا کزلوسکی، اکسانا آکینشاینا، فیلیپ آودیو، راوشانا کورکوا، نیکلای کزاک، مارک جانیسلو و غیره در آن به ایفای نقش پرداخته‌اند. همچنین این فیلم که براساس وقایع رخ داده در حادثه نیروگاه هسته‌ای چرنوبیل در سال ۱۹۸۶ میلادی ساخته شده است، اولین بار در تاریخ ۱۵ آوریل سال ۲۰۲۱ میلادی توسط Central Partnership در کشور روسیه و چندین کشور دیگر به صورت همزمان منتشر شد.

جالب است بدانید چرنوبیل: پرتگاه اولین فیلم سینمایی روسی میباشد که درباره انفجار در نیروگاه هسته‌ای چرنوبیل ساخته شده است و نشان میدهد چگونه صدها نفر جان خود را فدا کردند تا محل فاجعه را پاک کرده و در نتیجه از یک فاجعه بزرگ‌تر جلوگیری کنند.

فیلم های پیشنهادی لوکس مووی

دانلود فیلم ناسازگارها The Misfits 2021

دانلود فیلم پدرانه Fatherhood 2021

از ۱ تا ۵ چه امتیازی می‌دهید؟
  • 28 views
فیلم های مشابه

دیدگاه کاربران