دانلود فیلم نامقدس The Unholy 2021

دانلود فیلم نامقدس The Unholy 2021

5.1/10 14,025
36نمره منتقدین
- - | |
زیرنویس فارسی

فیلم نامقدس 2021، آلیس دختری جوان کم شنوا است که پس از ملاقاتی با مریم مقدس ، به طور غیرقابل توصیفی قادر به شنیدن ، صحبت و بهبودی بیماران است. همانطور که خبرها گسترش می یابد و مردم از نزدیک و دور برای دیدن معجزات او هجوم می آورند ، یک روزنامه نگار به امید احیای شغل خود برای تحقیق در این مورد از شهر کوچک نیوانگلند دیدن می کند. وقتی حوادث دلهره آور در اطراف اتفاق می افتد ، او شروع به سوال می کند که آیا این پدیده ها آثار مریم مقدس است یا چیزی بسیار شوم تر است و ….

کارگردان

بازیگران

دانلود فیلم نامقدس The Unholy 2021

دانلود فیلم نامقدس The Unholy 2021 فیلم نامقدس The Unholy 2021 فیلمی در ژانر ترسناک و هیجان انگیز محصول سال ۲۰۲۱ کشور آمریکا به کارگردانی ایوان اسپیلوتوپولوس است که توسط کمپانی Screen Gems تولید و منتشر شد؛ نویسندگی این فیلم را نیز ایوان اسپیلوتوپولوس برعهده داشته و بازیگرانی چون جفری دین مورگان، کری الوز، کیتی آسلتون، ویلیام سدلر، کریستین آدامز، کریکت براون، دیوگو مورگادو، مارینا مازپا، بیل تورپ، سلست اولیوا، ژانل فیگلی و غیره در آن به ایفای نقش پرداخته‌اند.

همچنین این فیلم که براساس رمانی به نام معبد Shrine نوشته جیمز هربرت در سال ۱۹۸۳ ساخته شده است، اولین بار در تاریخ ۲ آوریل سال ۲۰۲۱ توسط Sony Pictures در کشور آمریکا اکران شد؛ این فیلم پس از اکران به طور کلی با نظرات منفی از سوی منتقدین و مخاطبان روبرو شد.

فیلم های پیشنهادی لوکس مووی

دانلود فیلم دوستان تجدید دیدار Friends The Reunion 2021

دانلود فیلم بیوه سیاه Black Widow 2021

دانلود فیلم مهاجران Settlers 2021

از ۱ تا ۵ چه امتیازی می‌دهید؟
  • 0
  • 18 views
فیلم های مشابه

دیدگاه کاربران